skyler-white
Keşke Final Yapmasaydı Dediğimiz 3 Yabancı Dizi | Skyler White sen yok musun sen!

Yabancı dizileri izlemek büyük bir keyif. Bazıları var ki, tekrar tekrar izledik bittiğinde çok üzüldük.

Bizde bazen keyifle, bazen gerilerek izlediğimiz final yapmış 3 yabancı diziden bahsedeceğiz. Spoiler vermeden dizilerden bahsedeceğiz. Nitekim eğer izlemediyseniz başlamak için size güzel bir öneri sunmuş olabiliriz.

Keşke Final Yapmasaydı Dediğimiz 3 Yabancı Dizi

Breaking Bad

breaking-bad-dizi-onerisi
Walter White | Heisenberg Bey diyeceksiniz!

Walter White hayatımızı girdiği andan itibaren onu çok sevdik, büyük değişimi Heisenberg‘e giden yolda yaşadıkları sarsıcıydı. Walter bir her şeyden önce bir aile babası ve sıran bir öğretmen iken bir gün kanserinin kötüye gittiğini öğrenir ve kendisinden daha çok ailesi için endişelenmeye başlar. Walter ben öldükten sonra nasıl geçinecekler sorusunun cevabını bulmaya karar verir ve olmadık işleri başına açar.

Sıradan bir öğretmenin uyuşturucu baronluğuna giden yolu… Breaking Bad çok farklı özelliklere sahip bir dizi şimdi Skyler White desem izleyenler otomatik bir şekilde hakarete başlayabilirler. 🙂 Jessie seni de unutmadık bug da kalmış deli oğlan! Breakin Bad eğer izlemediyseniz size harika bir izleyici deneyimi yaşatabilir.

Dexter

dexter-morgan
Karşınızda Dexter Morgan! Sizce de melek gibi değil mi?

Dexter Morgan karşımıza çıktığında duygusuz, donuk, sıradan bir hayatı olan etliye sütlüye karışmayan biri olarak gözükür. Buzdağının görünmeyen kısmında ise bambaşka bir Dexter Morgan vardır. Zorlu çocukluğu sonrasında kendine bir görev edinmiştir. Yargı dağıtmak! Suçluluları kendine has yöntemleriyle ortadan kaldıran ve bunu harika şekilde yaptığı için yakalanmayan Dexter Morgan bu serüvende çok ilginç şeyler yaşayacaktır. Öz olmayan kardeşi Debra Morgan ile çok farklı ilişkisine tanıklık ederek Morganların aslında hiçte normal olmadığını göreceksiniz.

Dexter polisiye gerilim, suç türünü sevenler için harika bir dizi. Her şeyi bildiğinizi zannederken sürükleyiciliği ve sürprizleriyle sizi şaşırtabilir.

Sons of Anarchy

Sons of Anarchy | Anarşinin Evlatları

Alex Teller‘in hikayesine hoşgeldiniz! Motorlara, motorcu çetelerine ilginiz varsa bu dizi tam da size göre aslında hiç ilginiz yoksa da suç, polisiye, gerilim seviyorsanız yine çok sevebilirsiniz. Sons of Anarchy bir motor kulübüdür. Bu köklü ekipte anne arı Emma Teller her şeyi aslında kontrol eden, etmeyi seven biridir. Bununla beraber ekip birbirine çok bağlıdır ve ekibin içinde rütbeler vardır. Öyle ben geldim üye oldum olayı yoktur. Anarşinin evlatları kasabayı korumayı ve suç olaylarını kontrol altında tutmayı görev edinmiştir. FBI ise kafayı onlara takmış durumdadır.

sons-of-anarchy-alex-teller
Sons of Anarchy | Alex Teller ile tanıştınız mı?

Tabi rakip çeteler, rant kavgaları derken Alex geçmişine dair birçok şeyi öğrenecek ve sarsıntılı bir hayat geçirecektir. Tam her şeyi bırakıp gitmeye hazırlanırken öğrendikleriyle artık bambaşka bir yola girecektir.