Migros kasiyer çalışma şartları nasıl? Migros kasiyer iş ilanları ve başvurusu hakkında bilgi. Migros kasiyer çalışma ortamı nasıl? Migros kasiyerleri ne kadar maaş alıyor? Migros kasiyer görevlisi kaç saat çalışıyor?

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Bugünkü yazımızda Migros’taki kasiyer görevlilerinin hem çalışma koşullarından hem de ücretlerinden biraz bahsedeceğiz. Daha önce genel bir şekilde Migros Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 yazımızda Migros’ta çalışmak ile ilgili bir yazı paylaşmıştık. Göz atmanızda fayda var.

Migros Kasiyer Çalışma Şartları 2017

Migros’ta kasiyer yerinden oynamaz. Çalışma saatleri içinde yemek molası hariç bir de çıkabilirse 10-15 dakika ihtiyaç molası hariç yerinden oynayamaz. Danışma zaten kasiyerlerin çalışma disiplininden sorumludur. Genelde tecrübeli ve yönetimle arası iyi olan kasiyer danışman olur ve artık danışmada durur.

Kasada çalışanlar ise çalışma saatleri içerisinde kasalarında hizmet verirler. Migros’ta kasiyer reyona çıkma ya da başka bir şeyle uğraşma gibi bir durum yoktur. Çalıştığınız mağazanın yoğunluğuna göre yoruculuğu değişir ama kasiyerlik yorucudur ve sıkışıklık yaşandığı zaman gerçekten sabır ister. Unutmayın son kale sizsiniz. Parasız çıkışmayan, kartı ödeme vermeyen, sorun çıkaran, aklınıza gelebilecek her türlü senaryoyu yaşıyorsunuz kasiyer olarak çalıştığınızda.

Migros Kasiyer Maaşları 2017

Kasiyerler diğer normal personellere oranla daha biraz daha yüksek maaş alabilirler. Kasa tazminatı, genel mağaza primi gibi etkenler maaşı etkiler. Tabi kasanızda açık çıkarsa negatif etkiler. Migros maaşı ikiye bölerek belirlediği günlerde maaşları yatırır. Ayrıca yol ücretini de öder. Yemek zaten mağazada yersiniz ayrıca alışveriş çeki de vermektedir. Migros Maaşlar konusunda daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Migros Kasiyer İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternetten başvurabilirsiniz. İster Migros’un kendi sitesinden isterseniz kariyer sitelerinden başvurabilirsiniz. Ayrıca mağazalardan da form talep ederek eksiksiz doldurup Migros iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018 öğrenmek için tıklayınız.

[poll id=”2″]