Person-of-Interest-final-sezonu-ne-zaman
Person Of Interest bitti mi?

Belirsizliğini koruyan diziden üzücü haberler geldi.  Uzun zamandır hakkında final dedikoduları dolanan Person Of Interest ile ilgili resmi açıklama yapıldı.

İki Yapımcı da Açıklama Yaptı

Person of İnterest‘in iptali ile ilgili olarak konuşan yapımcılar Jonathan Nolan ve Greg Plageman, “Dizinin final sezonunu izleyicilerimizle paylaşabileceğimiz için çok mutluyuz. Harika ekibimize, stüdyoya ve kanalımıza minnetarız. Ama her şeyden önce hayranlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Onlar dünyanın en mükemmel hayranları. Onların desteği olmasa bugün burada olamazdık. Person Of Interest’in finalini sunmak için oldukça heyecanlıyız.” dedi.

Person Of Interest final sezonuyla veda edecek. Person Of Interest  final bölümü şüphesiz en çok merak edilen şey bizi hangi sürprizler bekliyor olacak göreceğiz.

Person of İnterest 6. Sezon olacak mı?

Person of İnterest Neden Bitiyor

En çok sorulan sorulardan biri bu ama burada aslında hem yayıncı kanal hem de dizi yapımcılarını suçlu buluyorum. Harika bir diziyi bu kadar uzun aralıklara sokmak hiç akıllıca değildi. Ayrıca konudaki süreklilik inişli çıkışlı olunca Person of İnterest neden bitti sorularının cevabı aslında ortaya çıkıyor.

  • Person of İnterest 5. Sezon Final bölümü 21 Haziran 2016 tarihidir.
  • Person of İnterest Final Bölümün adı: Return 0

Person of İnterest 6. Sezon Ne Zaman

Sosyal medya bazı yanlış haberler çıkabiliyor. Person of İnterest 5 sezonluk bir dizi olarak ömrünü tamamladı. Person of İnterest 6. Sezon olacak mı gibi soruların yanıtı kesin olarak duyurulmuş durumda, olmayacak. Bende üzgünüm ancak kesin karar açıklanmış durumda.

Person of İnterest her zaman izlenebilecek bir dizi. İlk sezonlarını çok daha fazla seveceğinizden eminim. İlk üç sezon gerçekten harika ve müthiş bir hikaye tutarlılığı var. Sonralarında zaten kırılmalar başlıyor ve izleyici olarak da bunu hissediyorsunuz. Ancak her şeyiyle Person of İnterest 2011-2016 yıllarında 5 sezonuyla harika bir iş çıkardı diyebiliriz.