Kalabalık aile sofraları Türk geleneğinde bir şölendir. Birbirinden zengin yemek çeşitlerinin masaya sıralandığı, özenle yemek takımlarının dizildiği ve yanında eşsiz güzel sohbetiyle zamanın nasıl geçip aktığını anlayamayan ev sahiplerinin ve konuklarının buluşma noktası yemek odası takımlarıdır.

Yemek odası takımı seçerken salonunuzun genişliği önemli bir yer tutmaktadır. Dar bir salonda çok geniş masa tercih etmek alanda sıkışıklık yaratacak, konukların ve sizin hareket alanınızı daraltacaktır. O yüzden Berke Mobilya’nın ergonomik ürünleri modern tasarımlarla birleştirdiği yemek odası takımlarını incelemenizde fayda görüyoruz.

Yerden kazanmak için açılır masa tercih edin

Dar alana sahip salonlarda, yemek masasını yerleştirmek büyük problem teşkil eder. Koltuk takımının tv ünitesi karşısına konduktan sonra yer kalan alanlarda masa en rahatsız edici noktaya sığdırılmaya çalışılır ancak çoğu kez bu durum göz zevkine uymaz. Bu yüzden Berke Mobilya uzmanların ve iç mimarların önerilerini dikkate alarak müşterilerine açılır masa yemek takımlarını önermektedir.

Berke Mobilya’nın en trend modellerinden Çeşme Yemek Odası Takımı estetik tasarıma sahip, yerden tasarruf sağlayan ve kalabalık ortamlarda beklentiyi karşılayacak şekilde oturulabilen bir düzene sahiptir. Konsol ve aynaya sahip olarak oturulan alana derinlik katan Çeşme Yemek Odası Takımı, mobilya modeli fiyatları arasında en beğenilenler arasında yerini aldı.

Konsol ve ayna, yemek masası, metal ayaklı, gold detaylar, ekru renk, açılır yemek masalı, E1 standartlarında üretilen malzemelerden oluşan Çeşme yemek odası takımı, Berke Mobilya’nın en iyi fiyat garantisiyle sizlerin evini süslemek için showroomda bekliyor.

Ahşap görünüm ortamınıza en doğal görüntüyü sunacak

Ahşap masa yemek odası takımları, doğal malzemenin vermiş olduğu dayanıklılık ve modern tasarımlarla salonunuza çok güzel entegre edilebilecek ahşap yemek takımları çok hoşunuza gidecek. Ahşap yemek odası takımları için en güzel örneklerden biri Berke Mobilya tarafından müşterilere sunulan Lotus Vintage Yaşam Odası’dır. Vintage görünüme küçük detaylarla modern hava da yüklenen bu modelde, konsol ve ayna, yemek masası, 6 sandalye, konsol ve tv ünitesi, ahşap kıvrımlı ayaklar yer alıyor. Malzeme kalitesine bakıldığında ceviz, mdf masif kullanılmış en üst kalite bir ürün sunuluyor.

Yemek oda takımlarınızı salonun diğer üniteleriyle uyumlu seçin

Salon evin en gösterişli kısmı olduğundan burada ahenk yakalamanız mantıklı olacaktır. Yalnız uyumu sağlarken dikkat etmeniz nokta, oturma grubunun, tv ünitesinin, yemek odası takımının, duvarların, perdelerin ve objelerin renklerinin uyumlu olmasıdır. Birbirinden bağımsız çok iddialı ve güzel olan bu gruplar, bir araya geldiklerinde iddiiaalarını kaybedebilir ve göze hitap etmeyen bir hale bürünebilir.

Bu durumun önüne geçmek için yapmanız gereken ihtimallerden biri, oturma grubu, yemek odası takımı, köşe takımı gibi ürünleri aynı yerden aynı seriden ya da yakın renklerden seçmenizdir. Bununla birlikte Berk Mobilya’nın eşsiz renk ve model seçeneklerinden faydalanıp salonunuza estetik bir görünüm katabilirsiniz. Mobilya modeli fiyatlarının yanında, yemek odası takımına uyum sağlayacak, tv ünite modelleri ve oturma grupları birbirinden ayrılmaz parçalar olacaktır.

Berke Mobilya evinize değer katacak mobilyaları seçer

Salonunuza gerekli olabilecek yemek odası takımı dışında, tv ünite modelleri, köşe takımı modelleri salonunuzun seçkin bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Ayrıca salon dışında, evlatları için tercih edebilecekleri dinamik, modern genç odası modelleri ile evinizin diğer bölümlerinde de değişime gidebilirsiniz. Kendinizi ödüllendirmek için en trend yatak odası takımlarına göz atabilirsiniz. Berke Mobilya Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesi olmasından gurur duyarak en trend ürünleri ve kaliteyi sunar.