Ariel Procter & Gamble şirketine ait olan Ariel deterjan Türkiye pazarına 1990’lı yıllarda girmiştir. Çamaşır makinesi için tasarlanan ürün leke çıkarmadaki üstün kalitesi nedeniyle dünyada en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ariel çamaşır deterjanının beyazlar, renkliler ve hem beyazlar hem de renkliler için olmak üzere üç farklı ürün tipi bulunuyor. Zor lekelerle başa çıkması nedeniyle bayanlardan tam not almayı başarmıştır. Markanın hem toz hem de sıvı deterjanı bulunuyor. Ariel matik ürünlerini cimri.com adresi üzerinden inceleyerek, bütçenize en uygun ürünü bulunduğu mağazadan sipariş verebilirsiniz. Cimri, tek platformdan ürünün satışta olduğu tüm mağazaları karşılaştırma olanağı sunar.

Ariel Deterjan

Ariel markalı çamaşır deterjanları 500 ml’den 14 kg kadar değişen paket ağırlığında satılmaktadır. Ariel Dağ Esintisi, Ariel Professionel toz çamaşır makinesi deterjanı, Ariel Mor Çiçekler ve Ariel Pods 3’ü 1 arada sıvı deterjan gibi farklı etki ve kokularda ürün yelpazesi bulunuyor. Ariel toz deterjan ürününe ek Ariel sıvı deterjan da raflarda yerini aldı. Sıvı ürünler kullanıcısına 23’den 70 yıkamaya kadar yıkama olanağı sunuyor. Ayrıca Ariel Baby bebekler için üretilmiş hassas yıkama özelliğine sahip markanın bir diğer ürünüdür. En ucuz Ariel deterjan fiyatlarını öğrenmek ve tüm mağazaların ürün incelemesini yapmak için cimri.com platformunu kullanabilirsiniz.

Ariel Detarjan Fiyatları

Ferah kokusu ve temizlikteki üstün kalitesi ile çamaşır yıkamada en çok kullanılan Ariel deterjanlar kilogramı, toz veya sıvı deterjan olması gibi özelliklerine göre fiyatlandırılıyor. En çok tercih edilen boyut 10 kg Ariel deterjanlar olurken, sıvı ürünler de kullanıcı tarafından rağbet görmeye başlamış görünüyor. Cimri alışveriş sitesi markanın tüm ürünlerini incelemenizi ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlıyor. Listeleme özelliği ile ürünün hangi mağazada en ucuz ve avantajlı fiyatlarda olduğunu bilerek, alışveriş yapabilirsiniz.