Son zamanlar da çok sık şekilde whatsapp üzerinden gelen reklam mesajlarını sizlerde fark etmiş olmalısınız. Reklam SMS’lerinin yerini artık whatsapp toplu mesajlar almış olup geri dönüş ve getirisi oldukça fazladır.  Whatsapp toplu mesaj gönderme sistemlerinin geliştirilmesi ile birlikte Başlıklı (Toplu) SMS döneminin de yavaş yavaş sona erdiğini gözlemlemekteyiz.

E-ticaret alanında oldukça etkili olan whatsapp toplu mesaj gönderme sistemi bir çok firma ve kuruluş tarafından tercih edilmeye başlamış ,  Müşteri ve kitlelere toplu olarak mesaj gönderimi sağlanarak satış rekorları kırılmaya neden olmuştur.

Firma ve kuruluşların, toplu sms’lerden alamadığı dönüşü , etkileşimi whatsapp toplu mesaj gönderme sistemi ile çok daha fazla geri dönüş ve etkileşim alması nedeni ile bir çok firma tarafından tercih edilmiştir.

Nedir bu whatsapp toplu mesaj sistemi ?

Whatsapp toplu mesaj sistemi ; whatsapp uygulamasının kendi orijinal özelliği olan bir fonksiyondur. Ancak whatsapp uygulaması üzerinden rehberinize kayıtlı olması şartı ile en fazla 250 kişiye toplu olarak mesaj gönderimi yapabilirsiniz.

TEKNOLTAN Whatsapp toplu mesaj gönderme sistemi : Bu sistem tamamen TÜRK geliştiriciler tarafından geliştirilmiş  eşsiz özelliklere sahip gelişmiş bir uygulamadır.
Program ile numaraların rehbere kayıtlı olmasına gerek duymadan, Sınırsız whatsapp toplu mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Program binlere, milyonlarca numaraya toplu olarak whatsapp mesajı göndermenizi sağlar ve ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymaz.

Numaraların telefonunuzda kayıtlı olmasına gerek duymaz.
Milyonlarca numaraya tek tık ile mesajınızı iletebilirsiniz.
Milyonlarca numaraya çok kısa sürede whatsapp toplu mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

Programın kullanımı oldukça basit olup kullanıcılara kolaylık ve bunun yanında 7/24 destek imkânı sunmaktadır.

Program ile müşterilerinize / kitlelere kampanya, duyuru, reklam, bilgilendirme mesajlarınızı hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Günümüzde başlıklı sms’ler artık insanların ilgisini çekmemekte, İnsanların reklam sms’lerine bakmadan, okumadan silmelerini sağlayacak hale gelmiş olmalarından dolayı whatsapp toplu mesaj sistemi yeni bir farklılık getirmiş olup insanların ilgisini çektiği için tercih nedeni olmuş durumdadır.

TEKNOLTAN whatsapp toplu mesaj gönderme program lisansı; haftalık, aylık, yıllık ve sınırsız kullanım paketleri şeklinde satılmaktadır. Fiyatları oldukça uygundur.

Program tüm bilgisayarlar ve  işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Programı satın almak için : 0422 311 12 00 Numaralı telefondan detaylı bilgi ve satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.