Decathlon çalışma şartları nelerdir? Decathlon çalışan maaşları, Decathlon işe alım süreci ve benzeri soruları ele alacağız.

Decathlon ülkemizde büyüme sürecini hızl yürüten şirketlerden biri. Spor dünyası deyince artık yavaş yavaş herkes Decathlon mağazalarını tercih ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve fiyatlar bakımından Decathlon gayet başarılı bir mağazalar zinciri diyebiliriz.

Decathlon Çalışma Şartları 2017

Decathlon mağazasında çalışanlar 8,5 saat çalışmaktadırlar. Mola süreleri buna dahildir. Elbette ufak oynamalar ve durumlara göre değişkenlikler olabilir ama genel itibariyle haftalık 45 saat çalışma süresine sadık kalınmaktadır. Ek olarak bazen tam gün çalışıp 2 gün izin durumu da olabilir. Tam gün derken çalışma saati ona göre ayarlarlanıyor.

Decathlon Maaşlar 2017

Decathlon çalışanları asgari ücretin biraz üzerinde maaş, sigorta ve yemek haklarından faydalanmaktadırlar. Decathlon çalışanları prim de almaktadır. Mağaza hedefleri doğrultusunda prim konusunda şirketin tutumu birçok şirketten daha iyi ve yüksek olduğu söylenmektedir.

Decathlon Başvuru ve İşe Alım Süreci

Decathlon işe alım konusunda titiz davranmaktadır. Mülakatlar çoğunlukla yapılır ve kendinizi ifade ediş şekliniz üzerinden puanlanırsınız. Decathlon hakkında bildiğiniz bilgiler, spor hakkında yetenek ve bilgileriniz ve artı özellikleriniz ile çıtanızı yukarıya çekebilirsiniz. Süreç deneyimlerden okuduğum kadarıyla yavaş ilerliyor, bunu not olarak düşelim.

Decathlon iş başvurusunu Decathlon mağazalarından yapabilirsiniz. İnternet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Bu yazıda belirttiğimiz detaylar internet üzerinden kullanıcı yorum ve deneyimlerine dayanmaktadır. Kesin bilgiler olduğunu ifade etmez. Bunu önemle belirtmiş olalım. Umarım hayalinizdeki işe girer ve mutlu olursunuz.

Şirketleri incelemeye devam edeceğiz, bizi takip etmeyi unutmayın!
[poll id=”2″]