ek gelir arayanlar

Ek gelir arayanlar genellikle evde ek iş olarak yapmak isterler. Günümüz ekonomisinde fabirkalar veya küçük firmalar maliyeti düşük işleri genellikle evlere verirler. İster erkek ister kadın herkesin yapabileceği iş mevcuttur. Sadece iş veren sayesinde değil, kendi işinizi de yapabilirsiniz.

Ek Gelir Fikirleri

Paketleme İşleri

Evde ek gelir sağlamak isteyenler için onlarca belkide yüzlerce fikir bulunmaktadır. Paketleme işi, internet üzerinden para kazanmak, Oyuncak paketleme, mum paketleme, kurutulmuş meyve paketleme, kuruyemiş paketleme, ruh paketleme gibi bir çok alanda işveren vardır. Bu gibi işler hakkında bilgi almak, ek gelir sahibi olmak isteyenler https://www.ekgelirarayanlar.com sayfasından yardım alabilirler.

Fikirler saymakla bitmez. Devam edersek kına paketleme, neftalin, meyve şekeri, kış çayı, papatya, köpek maması, ıhlamır, sabun gibi paketleme işleri mevcut.

Kendi İşini Kendin Yap

Kendi işini yaparak para kazanmakta mümkün. Yine bir çok kişi tarafından yapılan organik ürünler, makarnalar, sebzeli makarna, reçeller, salçalar, tarhanalar gibi bir çok iş yapabilir ve sosyal medya ortamlarında satabilirsiniz.

Daha detaylara girecek olursak benim en sevdiğim iş köpek gezdirerek para kazanmak. Köpekleri sevenler ve evde duranlar için mükemmel seçenek. Hatta evde ek gelir arayanlar için uygulamalar dahi yapılmış. Köpek sahibi insanlar köpeklerini günün en az 1 saati gezdirmek zorunda. Meşgul olduklarında veya işe gittiklerinde köpeklerini bu uygulamalar sayesinde kiralıyorlar.Üstelik saatlik fiyatlarıda çok güzel. 1 saat 20-30 TL arasında değişebiliyor.

Bir diğeri ise akvaryum balığı üreticiliği. Hem hobi hemde para kazanma kaynağı halina gelmiştir. Aslında hiçbir zorluluğu yoktur. Eğer sürekli evinizde duruyor, haftalık tatillere gitmiyorsanız veya gitseniz bile balıklarınıza en az 1 günde 1 yem verecek çevreniz varsa bu iş tam sizlik. Lepistes türü balıklar 1 ayda bir doğururlar ve bir doğurmada ortalama 20 yavru verirler. Yavurlar güzel beslendiğinde 1 ay gibi sürede büyür ve satılacak kıvama gelirler. 2 dişi 1 erkek olarak balıklar 15-20 civarlarında satılır. 200-300 TL akvaryum ve malzeme fiyatıyla, hem zevk alacak hemde para kazanacaksınız. Bu tarz bir çok fikrin paylaşıldığı siteye https://www.ekgelirarayanlar.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz. İş arıyorsanız da yorum yazarak ilgili firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ek İş Yaparak Ne Kadar Kazanabilir?

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler genel olarak bu işlere ayda 300-500 bandında kazanırlar. İlerleyen dönemlerde artan çevre ve iş pratikliği sayesinde bu sayılar 1.000 TL tutarlarına ulaşabilir.

Kendi çevrenizde geniş ise, büyük firmalardan büyük iş alıp bu işi sizde pazarlayabilirsiniz. Böylelikle hem daha az iş yapmış, hem de para kazanmış olursunuz.