Escobar-oldu-yasasin-Narcos

Narcos 2. sezonunu bir nefeste içine çekenlerdenim. Birçok kişi de kısa sürede 2. sezonu bitirdi. Peki şimdi ne olacak diye düşünürken gelen açıklamaları değerlendirerek ne olacağı hakkında fikir edinebiliriz.

Narcos 3. Sezon Olacak Mı?

İlerleyen günler detaylı bir Narcos 2. sezon incelemesi gelecek bu arada bunu da eklemiş olayım. 2. sezonu bitirenler özellikle dizinin bittiğini algısına kapıldılar ve sosyal medyada tartışılmaya başlandı ancak bir geçmişe dönüş farklı bir Escobar dönemi görür müyüz diyenlerin de sayısı hiçte az değildi.

narcos-sezon-3detaylari
Narcos – Pablo Escobar (canlandıran Wagner Moura)

Narcos Sadece Pablo Escobar Hikayesi Değil

Bu konuyla ilgili Narcos dizisinin yapımcısı Jose Padilha düşüncelerini paylaştı; Narcos ile ilgili farklı planları olduklarını anlattı.  Padilha, Narcos salt olarak bir Pablo Escobar hikayesi değil onunla başladık ve her şey harika gitti ancak Narkos’un ana çizgisi uyuşturucu ticareti ve o dünya diyerek gelecek sezonlar için açık kapı bıraktı. Pablo Escobar’ın ölümünün Narcos için asla bir son niteliği taşımadığının altını net çizmesi ve dizinin son bölümü son sahnedeki Ajan Pena‘nın kurul sahnesi aslında bu düşünceyi doğruluyor. Hatta Kolombiya’dan ayrılmadan Pena’nın CIA görevlisiyle olan sondaki muhabbeti de dahil edebiliriz.

Narcos ile ilgili haberlerimiz devam edecek takipte kalın!