Instagram, sürekli olarak gelişim gösteren sosyal medya platformlarından biridir. Bu platform içerisinde birçok kullanıcı kişisel profiller oluşturarak kendisini takip eden kişilerle etkileşim içerisine giriyor. Her paylaştığının beğenilmesini istiyor, videolarının ise bol bol görüntülenmesini talep ediyor.

Bu istekler gün geçtikçe artarken etkileşim sayısının da artışa geçmesiyle birlikte herkes tarafından tanınan ve takip edilen bir fenomen olmak kaçınılmaz oluyor diyebiliriz. Tabii ki aslında anlatırken çok basit gibi görünse de etkileşimlerin bir anda artışa geçmesini arzu etmek çok saçma olacaktır.

Hiçbir profil çok absürt bir şey yapmadıkça diğer insanların ilgisini çekemez ve etkileşimlerini arttıramaz. Bu gibi durumlarda ise dışarıdan etkileşim takviyesi yaparak hesabınızın popülerliğini arttırabilir ve kişilerin ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz.

Biz de bu içeriğimizde sizlere Instagram’da etkileşim sayılarını arttırmanın püf noktalarından bahsedeceğiz.

Yüksek Etkileşim Almanın Püf Noktaları

Instagram’da her şeyden önce hedefiniz takipçi sayısını arttırmak değil; türk beğeni ve reels izlenme sayılarını arttırmak olmalıdır. Bu iki etkileşim miktarını arttırdığınızda zaten rahatlıkla organik takipçi sayınızda da yükselişler ortaya çıkarmış olacaksınız.

1- Türk Beğeni Satın Alarak Keşfete Oynayın.

Bir profilin kolayca diğer kullanıcıların ilgi odağı haline gelmesi için paylaştığı kaliteli içeriklerin beğenilme sayısının yüksek olması gerekmektedir. Bunun en önemli sebebi sosyal medya kullanıcılarının önyargı odaklarının beğeni sayıları olmasıdır. Bir kullanıcı reels içeriğini izlemeye başlamadan önce direkt olarak türk beğeni sayılarına bakar. Bu sayıların düşük olması durumunda içeriğin çok ilgi çekici olmadığını düşünür ve videoyu izlemeden profilinizden çıkar. Tam olarak bu noktada sizin tek kazancınız almış olduğunuz organik profil ziyareti olur. Hiçbir şekilde bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tamamıyla gerçek ve türk kullanıcılar tarafından yapılan türk beğeni satın al paketlerinden yana şansınızı kullanmalısınız. Bu paketler sayesinde düşük beğeni sayınızı arttırabilir ve önyargıların tamamını ortadan kaldırabilirsiniz.

2- Reels İzlenme Paketleriyle Doping Etkisi Yaratın.

Her paylaştığınız içeriğin keşfete düşmemiş olsa bile daha fazla kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız reels izlenme satın al avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Bu sayede ulaştığınız kullanıcı sayısı az olmuş olsa da bile profilinizde paylaştığınız reels içeriklerinin izlenme sayıları düşük olmayacaktır. Tabii ki reels izlenme satın almanın profilinizde yaratacağı etkiler bunlarla sınırlı kalmayacak.

  1. Profilinizi ziyaret eden kişi sayısı artacaktır.
  2. Keşfete düşme olasılığınız yükselecektir.
  3. Hitap ettiğiniz kitleye daha kolay ulaşacaksınız.

Bu üç avantajından dolayı birçok kullanıcının paylaştığı fotoğraflar için reels izlenme satın aldığını rahatlıkla görebiliyoruz.

3- Instagram’da Özelleştirilebilir Yorumları Tercih Edin.

Birçok kullanıcı için yapay yorumlar satın almak çok saçma gibi görünse de aslında yüksek etkileşimin en önemli yapı taşı farklı kişiler tarafından gelen organik yorumlardır. Tabii ki bir insanı paylaştığınız içeriğe yorum yapması için zorlamak çok saçma olacaktır ancak instagram yorum satın al hizmetini tercih ederek tamamıyla gerçek ve aktif hesaplar aracılığıyla yorum da satın alabiliyorsunuz. Bu hizmetten faydalanırken elde edeceğiniz birçok avantaj bulunsa da başlıca kazançlarınızı şöyle listeleyebiliriz.

  1. Yorumları özelleştirebildiğiniz için içerik ile alakalı söylenmesini istediklerinizi belirleyebiliyorsunuz.
  2. Yorum gönderecek olan kişilerin cinsiyetini belirleyebiliyorsunuz.
  3. Yorumların gönderilmesini zamanlayarak kaç dakikada bir gelmesi gerektiğini seçebiliyorsunuz.

Bu özellikleri sayesinde yüksek etkileşim sayısına ulaşmak için çok basit yorum satın alma yöntemlerini değerlendirebilirsiniz.

Instagram’da fenomen olmak isteyen her kullanıcının yukarıda vermiş olduğumuz tavsiyeleri göz önünde bulundurması durumunda kısa süre içerisinde herkesin ilgisini çekebileceğini söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken adım adım ilerlemek ve en doğru zamanda kaliteli paylaşımlar yaparak satın aldığınız etkileşimlerle profilinizi büyütmeye çalışmaktır.