Yıllardır magazin haberleri, güzellik tüyoları ve diğer tüm konularda aktif olarak yayın yapan cemre.com, en doğru ve güncel bilgileri okuyucularına ulaştırmaktadır.

Dizi ve Magazin haberlerinde en doğru bilgiye ulaşmak için ekstra efor sarf eden yayın ekibimiz; aynı zamanda sosyal medya fenomenlerinin merakla araştırılan hayatlarına da ışık tutuyor. Tiktok haberlerinden yerel magazin haberlerine, sosyete dünyasından moda ikonlarına kadar birçok kategoride sayısız yayın yapılmaktadır.

Doğru Haber Kaynağı Cemre’nin Doğuşu

1997 yılında yayın hayatına başlayan site, aktif olarak 25 yıldır yayına devam ediyor. İlk yıllarında güzellik, moda ve benzeri kategorilerde yayın yapan site, şuanda aktif olarak sosyal medya haberleri, magazin haberleri ve diğer kategorilerde haber yapıyor. En çok dikkat çeken Tiktok haberleri kategorisindeyse Türk fenomenleri hayatlarına ışık tutuyor.

“Cemre” Adının Hikayesi

İlkbaharın henüz başında 7’şer gün ara ile ilk olarak havada sonrasında ise toprak ve suyla oluştuğu düşünülen sıcaklık artışına Cemre denilmektedir. Aslında Arapça kökene sahip olan bu kelime, kor olan ateş olarak bilinmektedir. Buna ek olarak Mina Vadisi’ne Arafat tarafından geleceği düşünülen taş yığınına da Cemre denilmektedir.

Kuruluşundan bu yana derin anlam içeren internet sitesi, her zaman doğru ve güncel bilgi sunmayı da kendine hedef edinmiştir.

Cemre’de Hangi Kategoriler Var?

Yaklaşık olarak 15’in üzerinde kategoriye sahip olan Cemre.com’da ana 7 kategori bulunmaktadır. Bu kategoriler şu şekilde sıralanabilir;

  1. Haberler
  2. Magazin
  3. Moda
  4. Güzellik
  5. Sağlık
  6. Diyet
  7. Gezi

Güncel Magazin Haberleri

Magazin dünyasında neler olup bitiyor, anbean Cemre ile sizlerle. Tüm gelişmeler en kısa süre içerisinde en doğru detaylarla okuyucuya sunuluyor. Yurtiçi ve yurtdışında olan magazinsel haberler, dakikalar içinde okuyucuya sunulmaktadır.

Alışagelmiş, kalıplaşmış ve sıkıcı magazin haberlerinden ziyade sizi heyecanlandıracak; merakınızı giderecek tüm haberler burada!

Sosyal Medya Haberleri

Sosyal medya haberleri, çoğu zaman yanıltıcı bilgiler içerebiliyor. Bu sebeple ortada var olan bu bilgi kirliliğini önlemek için yola çıkan sitemiz, teyit edilen bilgileri okuyuculara sunuyor. Yalan, yanlış, eksik bilgi içeren hiçbir haber sitede yayınlanmamaktadır. Bu sayede doğru habercilik ilkemize uygun hareket etmekte,  ziyaretçilerimize asıl merak ettikleri bilgileri ulaştırmaktayız.

Tiktok Haberleri

Şuanda Türkiye ve dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Tiktok, birçok fenomene de ev sahipliği yapıyor. Bu fenomenlerin hayatları, son gelişmeler ve haklarında ortaya çıkan iddialar ve diğer detayları doğru biçimde cemre.com’da paylaşılmaktadır. Siz de gündemden haberdar olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

https://www.cemre.com