McDonald’s Çalışma Şartları nedir? McDonald’s personel maaşları ne kadar? McDonald’s kariyer imkanları neler? McDonald’s da çalışmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

McDonald’s Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Distribütörlüğünü Anadolu grubun yaptığı McDonald’s Türkiye’nin birçok yerinde onlarca mağazasını hayata geçirmiştir. Binlerce personel çalıştıran McDonald’s önemli işverenlerden biridir. Özellikle gençlerin kolayca iş bulabildiği şirketlerden biri olması son derece bir iş kaynağı olmasını sağlıyor.

McDonald’s Çalışma Şartları 2017

McDonald’s aslında nasıl işlediği hakkında az çok herkesin fikri olabilir. Çünkü mutlaka gitmişsinizdir ve karşınızda siparişinizi alan personel yanında diğer personeller mutfak açık çok hızlı bir şekilde siparişi tamamlar ve devam eder. Yani McDonald’s da çalışmak gibi bir fikriniz varsa yoğun tempoya uyum sağlamak durumundasınız. Ve saatlerce ayakta durmanız gerekebilir.

Bu şartlar elbette McDonald’s  da sirkülasyon hızını arttırıyor ve sürekli bir personel giriş çıkışı oluyor. Ancak çalışmaya devam ettiğinizde size kariyer imkanları sunabiliyor şirket. Çeşitli iş tanımlarına uygun yükselme söz konusu olabiliyor. Tabi yükseldikçe maaşınız da buna oranla değişebiliyor.

McDonald’s Maaşlar 2017

McDonald’s saat başı ücret ödeyen bir şirket. İşe yeni girmiş biri asgari ücrete yakın bir ücret alabilir ancak dediğimiz çalışma saatleri bazı alınıyor, buna göre kesinti ya da mesai ödemesi yapılır. Sirkülasyon hızı fazla dedik bu da bazı durumlar personel eksikliğini ortaya çıkardığından çalışma saatlerine yansıyabiliyor. Haftanın 6 günü çalışıyorsunuz tek izin gününüz var onu da yöneticiniz belirler. Gece vardiyasına kaldıysanız servis evin önüne kadar bırakıyor.

McDonald’s da Çalışmak İstiyorum

Şubelerinden başvurmak en hızlı sonucu olmak için ideal yöntem bunun dışında internetten de başvurabilirsiniz. Sizi çok yoğun, yorucu ve bunaltıcı bir temponun beklediğini ve bunun size uygunluğunu gözeterek gidin ki yarın öbür gün hüsrana uğramayın. Ancak bu tempoya uyum sağlarsanız kariyer olarak ilerlemeniz son derece mümkündür.

[poll id=”2″]