Şok Mağaza Sorumlusu Ne İş Yapar?

Şok Market önümüzdeki süreçte binlerce yeni personel işe alacak. Şok Mağaza Sorumlusu kademe olarak şubedeki en üst kademe diyebiliriz.

Şok Marketlerde hiyerarşi Personel, Master, Mağaza Sorumlusu olarak yapılmıştır. Tabi hiyerarşi deyince kalabalık mağazalardaki gibi bir durum yoktur. Tüm personel birçok kez aynı iş yapar ve süreç hep böyle ilerler.

Şok Mağaza Sorumlusu Nasıl Olunur?

Şok Market iş başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sizi çağırdıklarında görüşme yaptığınız kişi size en uygun pozisyonu önerecektir. Örneğin deneyiminiz yoksa personel olarak başlarsınız ve ileride kariyer olarak Mağaza Sorumlusu olmanız mümkündür. Örneğin orta karar bir süre bir deneyim varsa, özellikle market gibi bir işleyişi biliyorsanız size Master pozisyonu önerilecektir.

Mağaza Sorumlusu pozisyonunda başlamak tamamen görüşmeyi yaptığınız kişinin sizde yeterlilik görüp görmemesine bağlı özellikle bir süre Master olup sonrasında Mağaza Sorumlusu olan kişi sayısı da çoktur. Discount mağaza tecrübesi 1 yıl ve üzeri varsa direk Mağaza Sorumlusu olarak başlamanız ihtimaller arasındadır.

Göz Atmalısınız! Şok Market Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Mağaza Sorumlusu Olarak İşe Başlamak

Öncelikle yukarıdaki Şok Market Çalışma Şartları adlı yazımızı mutlaka göz atın. Mağaza Sorumlusu olarak başlamanız durumunda sanmayın ki personel sayınız yeterli olacak ve tam bir yönetici edasında mağaza yöneteceğim. Unutulmamalı ki bu tür yerlerde herkes her işi yapar mottosu geçerli. Üstelik sorumluluk sizde yeri geldiğinde birçok kez fazla çalışmanız ve birden fazla işle ilgilenmeniz gerekecektir. Yukarıdaki yazıda maaşlar hakkında bilgi yer almaktadır.

[poll id=”2″]