Supernatural -- "Baby" -- Image SN1104A_0045.jpg -- Pictured (L-R): Jared Padalecki as Sam and Jensen Ackles as Dean -- Photo: Diyah Pera /The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.
Sam ve Dean Winchester

Bu yıl 11. sezonu devam eden Supernatural fanları için iyi haber yayıncı kanal olan CW’nin yöneticisinden geldi. CW yönetim kurulu başkanı Mark Pedowitz Supernatural 12. sezon’da bitmemeli bu kısa olur tarzında kısa bir açıklama yaptı.

Supernatural 12. Sezon Olacak Mı?

Pedowitz ayrıca Jensen ve Jared ikilisinin enerjisini çok beğendiğini de sözlerine ekledi.  Bu haber benim içinde çok sevindirici Supernatural en sevdiğim yabancı dizidir. Özellikle geçen yıl sezon onayı öncesinde baya bir endişelenmiştim sadece ben değil dizinin fanları da öyle. Çünkü CW kanalında 10. yılını tamamlayan bütün projeler final yapmıştı. Ancak 11. sezon onayını duyduktan sonra yüreklere su serpilmişti.

Amerika’da sistem farklı dizi onayları çok önemlidir. Dizi iptalleri sadece ülkemiz de değil Amerika’da da çok sayıdadır. Tabi burada reyting sisteminden bahsetmiyorum. Konumuza dönemlim Supernatul 12. Sezon büyük bir ihtimalle olacaktır. Şuan için bir şey yok ama umarım iyi haber en kısa sürede alırız ve hemen duyururuz.

Supernatural Sevenlere İki Küçük Duyuru

Dizinin kış arası 26 Ocak’ta son buluyor.Yeni bölüm 20 Ocak‘ta yayınalacaktır.

supernatural-bobby-rufus-donuyor-11.sezon
Rufus ve Bobby

 

Bir diğer haber ise Bobby karakterini canlandıran Jim Beaver dizinin 16. bölümde konuk oyuncu olarak yer alacak. Bobby çok sevdiğim bir karakterdi ve onu yeniden görmek güzel olacak. Ayrıca Bobby’nin can dostu Rufus’ta yine 16. bölümde konuk olacak.

Zaman ne kadar hızlı geçiyor. 12. Sezon için konuşurken geçtiğimiz günlerde gelen haberle Supernatural 13. Sezon onayını almış olduğunu öğrendik.

Supernatural 13. Sezon onayını aldı. Habere gitmek için tıklayınız.