Yaz aylarının gelmesiyle beraber tatil fotoğrafları da artıyor. Gidilen yerlerin fotoğraflarını çekmek, plajlarda güzel fotoğraflara sahip olmak bu açıdan elbette önemli ancak o fotoğrafları çok daha güzel bir hale getirip efektlerin yardımı ile paylaşmak birçok insanın ortak isteklerinden biri.

Fotoğraflarınızı instagram efektleri dışında farklı efektler uygulamak istiyorsanız da sizinle paylaşacağımız uygulamalar tam olarak aradığınız şey olabilir. Daha fazla like alabileceğiniz fotoğraflar ile bu yaza damganızı vurabilirsiniz. İşte fotoğraflarınızı düzenleyip daha güzel hale getirecek olan uygulamalar;

Canva

Sosyal medya şablonları ve sunduğu özel efektler ile instagram, facebook gibi sosyal medya sitelerinde paylaştığınız fotoğrafları canva daha güzel bir hale getiriyor. Ek olarak canvanın mobil uygulaması da kendisini çok daha çekici kılıyor. Kısacası, hiçbir programa ihtiyaç duymadan ya da program bilgisi gerekmeden rahatlıkla fotoğraflarınızı güzel bir hale getirebilirsiniz.

VSCO

En popüler efekt uygulamalarından biri olan VSCO, fotoğraflarınızı çok daha güzel bir hale getirmeniz konusunda tercih edebileceğiniz mükemmel bir araç. Buna ek olarak VSCO üzerinden fotoğrafınızın renk ve ışık ayarları ile de oynayabilir ve onları istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Express

Fotoğrafların netliklerini ayarlamak onlara farklı çerçeveler eklemek ve renk ayarları ile oynamak için Adobo Photoshop Express en temel uygulamalardan. Adobe Photoshop Express, özellikle hızlı bir şekilde fotoğraf düzenlemek isteyen kişilerin mutlaka kullanması gereken bir fotoğraf düzenleme aracı.

Siz de bu ve benzeri uygulamalar sayesinde fotoğraflarınızı çok daha özgün ve güzel bir hale getirerek, instagram ve facebook gibi platformlarda sevdiklerinizin görmesini sağlayabilir ve onları etkileyebilirsiniz.