Tepe Güvenlik çalışma şartları neler? Tepe Güvenlik Banka’da çalışmak için ne yapmak gerekir? Tepe Güvenlik personel maaşları? Ve daha birçok detaydan bahsedeceğiz.

Ülkemizde güvenlik sektörü çok geniş bir hizmet servisine sahiptir. Çok sayıda firma şirket vardır ancak sağlam ve köklü olanların sayısı çok fazla değildir. Tepe Güvenlik uzun yıllardır sektöründe öncü şirketlerden biridir. Bankalarla, özel sektörlerle çalışmaları vardır. Birçok ilde hizmet vermektedir.

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Tepe Güvenlik Çalışma Şartları 2017

Güvenlik olarak çalışmak kolay bir iş değildir. Sürekli dikkatli ve titiz bir şekilde görevinizi yerine getirmeniz gereklidir. Meşakatli ve yorucu bir iş olmasının yanı sıra gerçekten yetkin kişilere göre bir meslektir. Tepe Güvenlik çalışma şartları saatleri 7,5 – 8,5 saat arasındadır. Ana çalışma süresi 7,5 saati geçmez. Haftada 45 saat çalışma süresine tabidir. Güvenlikte sistem biraz farklı olabiliyor. 12 saatte çalışıp sonrasında ona göre uzun izin alırsınız. Yine aynı şekilde yeri geldiğinde 2 gün çalışıp 2 gün izin alırsınız.

Tepe Güvenlik imkanlar SSK+Yemek imkanlarını da personellerine sağlamaktadır. Çalışma sürenize göre hak edişinizin kapsadığı izin süreniz belirlenir.

Tepe Güvenlik Maaşlar 2017

Tepe Güvenlik Maaş konusu biraz hassas projeye göre değişmekle beraber Banka’da çalışanlar asgari ücret gibi bir rakam alıyorlar. Biraz üstü olduğu durumlar da vardır. Ancak kıdem belirleyici olabiliyor. Ancak bazı projelerde 2 bin tl’ye yakın ücretler alanlarda mevcuttur.  Tepe Güvenlik Maaşları projelere göre belirlendiği için farklı şeyler duymanız olasıdır.

Tepe Güvenlik İş İlanları ve Şartlar Hakkında

Projeye göre şartlar değişebilir. Ancak önemli projelerde genel müdürlüklerde vs. görev alabilmek için; Silahlı Özel Güvenlik Kimliğine Sahip Olmak, 35 yaşını aşmamak, en az 1.80 boyunda, iki yıldan fazla silahlı güvenlik deneyimi olması, prezentabl, gibi özellikler aranır. Tamamen temsili özelliklerden bahsettik. İş ilanları farklılık gösterebilir. Özelliklerde buna göre değişkenlik gösterebilir. Ancak yüksek projeler genelde yukarıda bahsettiğimiz özellikleri kesin olarak arar bunu da ekleyelim.

[poll id=”2″]