LC Waikiki çalışma şartları nelerdir? LC Waikiki personel maaşları ne kadar? LC Waikiki yönetici maaşları ne kadar? LC Waikiki de çalışmak istiyorum. LC Waikiki iş ilanları, ve LC Waikiki iş başvurusu nasıl yapılır? Bu konulara biraz değinelim.

LC Waikiki Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

LC Waikiki uzun yıllardır hayatımızda olan bir marka. Yeni nesil pek bilmez eski logosu o zamanın çocukları için çok şey ifade ederdi. Daha sonraki işleyişte LC Waikiki değişime uğradı. Tabi bu değişim onlara en azından mali açıdan yaradı diyebiliriz. Ürün fiyat politikasındaki değişiklikten sonra ciddi bir sıçrama yaşayarak yıllar içinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri oldu.

LC Waikiki Çalışma Şartları 2017

Türkiye’nin birçok ilinde çok sayıda mağazası bulunan LC Waikiki binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. LC Waikiki çalışma şartları konusuna gelince günde ortalama molalar dahil 8,5 saat çalışırsınız. Bazı durumlarda fazla çalışmanız gerekebilir ancak mesai ve ek izin olarak daha sonra bunlardan faydalanabilirsiniz. LC Waikiki çalışma şartlarından biri de vardiyalı bir sistem vardır. Çalışanlar esnek çalışmak saatine uyum sağlamak durumundadır. LC Waikiki çalışanlarına yemek kartı vermektedir. Ayrıca mağaza performansına göre başarı sağlanırsa prim de alma durumunuz vardır.

LC Waikiki Maaşlar 2017

LC Waikiki maaşlar konusuna gelince tabi ki LC Waikiki personel maaşları ve LC Waikiki yönetici maaşları farklılık göstermektedir. Temel olarak yeni başlayan bir personel asgari ücret almaktadır. Tabi çalışma saatleri de önemli eksik çalışma saati olursa biraz daha az alabilirken fazla olması ya da bayram ve özel günlere denk gelmesi durumundan asgari ücretten biraz daha yüksek alabilirler. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi satış performansı başarılıysa prim de söz konusu olabiliyor. LC Waikiki yönetici maaşları ise değişkenlik gösterir. Kıdem, mağaza vb. etkenler vardır. Ancak personele oranla tabi ki çok daha yüksek maaş ve prim almaktadırlar. Ayrıca mağaza müdürlerinin ek yan hakları da söz konusu olabiliyor.

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki iş ilanlarını kariyer sitelerinden yayınlamaktadır. Ayrıca kendi kurumsal sitesinden de bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca size yakın bir LC Waikiki mağazasından da bir fotoğrafınızla ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Bershka Çalışma Şartları ve Maaşları öğrenmek için tıklayınız.

[poll id=”2″]