the-intern-stajyer-2015-film-incelemesi

Bu filmi bir süre izleme fırsatı bulamadım. Ancak hep güzel yorumlar duydum etraftan. Kendimce baktığımda epik bir konu içerisinde sıcak ve samimi bir film bekliyordum.

Çünkü karakter, ve kurgu bana afişten bunu hissettirmişti. Tabi Robert De Niro faktörünü es geçmeyelim kendisini çok severim ve oynadığı bir film benim için baştan A+ dır. Anne Hahtaway için aynı şeyleri söyleyemesem de bu filmde kendisini sempatik buldum ve hoşuma gitti.

The Intern – Stajyer Filminin Konusu 

Ben Whittaker (Robert De Niro) emekli olmuştur ancak bu duruma belli bir süreden sonra uyum sağlayamaz. Eşi vefat etmiştir ve bir emeklinin yapacağı birçok şeyi kısa sürede tamamlamıştır. 40 yılını bir telefon defteri fabrikasında harcayan Ben bir gün bir ilanla karşılaşır ve yeni bir maceraya atılma karar verir.

Yeni macerasında Jules (Anna Hathaway) ile tanışacak ve onun dünyasına kısa sürede dahil olmaya başlayacaktır. Ayrıca ikinci baharını da yaşama fırsatı bulacaktır. Yer yer güleceğiniz yer yer duygulanacağınız ama asla sıkılmayacağını bu filmi mutlaka izleyin.

Birkaç Ekleme

Robert De Niro karakter oyunculuğunda bir kez daha izleyenleri mest ediyor diyebiliriz. Mimiklere kadar harika bir oyunculuk. Anna’da rolun hakkını verenlerden filmin başından sonuna doğru karakterin geçirdiği değişimi bizlere çok iyi yansıtmış. Filmde komedi ve duygusallık çok yerinde ve tadında kullanılmış. Filmin süresi iki saat ancak bu sizi korkutmasın ya da ön yargıyla yaklaşmayın. Filmin İMDB puanı 7,2 dir.