Media Markt çalışma şartları nelerdir? Media Markt persone maaşları ne kadar? Media Markt  iş ilanları, Media Markt’ta çalışmak istiyorum? Bunlardan ve benzeri detaylardan bahsedeceğiz.

Media Markt Alman Metro şirketine aittir. Metro Group Almanya’nın en büyük teknoloji satış ağına sahiptir. Ülkemizde de spesifik noktalarda bulunan Media Markt Alman disiplini ile çalışır diyebiliriz. Fiyat hizmet politikası genel itibariyle müşterilerden olumlu yorumlar almıştır.

Media Markt Çalışma Şartları 2017

Media Markt çalışma Şartları konusuna değinirsek vardiyalı sistem vardır. Çalışanların çalışma saatleri esnektir. Yoğun ve tempolu bir ortamda çalışırlar. Uzun süreler ayakta durmak ve çalıştığınız bölüme göre değişse de ürün taşınma ve yerleştirme gibi hem hızlı bir şekilde yapmanız gereken hem de müşteriye engel oluşturmadan dikkatli tamamlamanız gereken işler vardır. Bazı durumlar mesai yapmanız gerekebilir. Ancak okuduğum çalışan yorumlarından çıkarıyorum ki şirket bu konuda üstüne düşeni çalışanlarına yapmaktadır. Bununla beraber yemek kartı ve performansa göre prim vardır. Bu prim satış odaklıdır. İzin günleri mevcut şirketlerdeki gibidir. Yöneticiniz genelde belirler.

Media Markt Maaşlar 2017

Media Markt personel maaşları konusunda net bir şey söylemek doğru değil ancak asgari ücret diyebiliriz. Bununla beraber çalışma saatleri esastır. Eksik olduğunda daha düşük alabilirken mesai olduğunda daha fazla alabilirsiniz. Ayrıca prim hak edişiniz olduğunda maaşınızın %30’u kadar prim yansıyabiliyor. Personel maaşlarından bahsediyoruz, Media Markt takım liderlerinin, Media Markt Satış Müdürünün ve Media Markt Mağaza Genel Müdürünün maaşları ve hakları farklıdır.

Göz Atmayı Unutmayın: Teknosa Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Media Markt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Önerim size yakın bir Media Markt varsa oradan direk bir resimle başvurmanızdır. Bunun dışında kendi sitesinden ve kariyer sitelerinde ilanları aktifse başvurabilirsiniz. Süreç biraz yavaş işleyebilir ancak dediğim gibi mağazadan başvurmak daha faydalı olabilir.

*Farklı Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

[poll id=”2″]