the-vampire-diaries-bitiyor-mu

The Vampire Diaries bu yıl 7. sezonunda ve geçtiğimiz yılın sezon finalinde Nina Dobrev uzun bir uykuya yatırılıp diziden ayrılmıştı.

Nina Dobrev Ayrılığı Diziyi Etkiledi

Nina Dobrev artık hikayedeki yerinin dolduğuna ve daha fazla ilerlemenin bir anlamı olmadığını ifade etmişti. Bu gelişmeler ışığında başlayan 7. sezonda ise reytingler pek iç açıcı gibi gözükmemesi dedikoduları da beraberinde getirmişti. Dizinin yapımcısı Julie Plec son dönemdeki bu konuşulanlarla ilgili bir açıklama yaptı.

Yapımcı Plec Net Konuştu

The Vampire Diaries dizisinin yapımcısı Julie Plec: “Sonunda anladım ki benim bu dizi için kaderim, yaratıcılık anlamında Paul Wesley ve Ian Somerhalder’a bağlı. Arkadaşım olarak gördüğüm bu insanlar hikayeyi anlatmak istediği sürece, ben de bu hikayeye arkamı dönmeyeceğim.” bu ifadeyle şuan için herhangi bir bitiş ön görmüyorum. Ancak kanal iptal edebilir mi belli olmaz çünkü bu konuyla ilgili de kanalı mutlu etmeyen gelişmeler var. Özelliklerle bazı dizilerdeki reytingleri düşüşü birkaç dizininin sonunu getirebilir. İptal olabilecek dizilerle ilgili yazımızı burada okuyabilirsiniz. The Vampire Diaries şuanda kış finali arasında yeni bölümler 29 Ocak 2016’tan itibaren devam edecek.

GÜNCELLEME: The Vampire Diaries Seri Final Fragmanı Yayınlandı aşağıdaki yazıya gidip hemen izleyebilirsiniz.

The Vampire Diaries Final Fragmanı: Damon ve Elena Sonunda Birlikte