tolga-cevik-yeni-film

Yönetmenliğini ve senaristliğini Tolga Örnek’in üstlendiği komedi ve dram türlerini harmanlayan Sen Benim Herşeyimsin filminin fragman ve poster tanıtım toplantısı özel bir etkinlikte gerçekleştirildi.

Yapımcılığını ve dağıtımcılığını TME firmasının üstlendiği sinema filminin lansman toplantısına Tolga Örnek’in yanı sıra başrol Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’ da katıldı.

Tolga Çevik Sen Benim Herşeyimsin! İle Geliyor

Komik olduğu kadar duygusal bir baba-kız hikayesini beyazperdeye taşıyan filmde Tolga Çevik çocukları Tuna Çevik ve Tan Çevik ile beraber rol alıyor. Tuna Çevik, hayatındaki korkularından hep kaçan Sedat isimli bir karaktere hayat veren Tolga Çevik’in kızı Duygu rolünde karşımıza çıkacak; Tan Çevik ise babası Tolga Çevik’in filmdeki çocukluk halini canlandırıyor. Melis Birkan, babasıyla uzun yıllar Duygu’yu baş başa bırakan anne rolünde karşımıza çıkarken, Cengiz Bozkurt ise Sedat’a İstanbul’da dublörlük işleri ayarlayan yapımcı rolünü üstleniyor.

Filmin basın toplantısı sırasında tüm ekibin heyecanı ve mutluluğu yüzlerinden okunurken, Tolga Çevik çalıştığı kadrodan ne kadar memnun olduğunu ve çok keyifli bir iş çıkarttıklarını dile getirdi. Filmdeki baba-kız sevgisini üstüne basarak vurgulayan Tolga Çevik ise seyircileri hem güldürecek hem de ağlatacak bir işe imza attıklarını dile getirdi.

2013 yılında gösterime giren ve Çocuk Büyütme Rehberi adıyla dilimize çevrilen “Instructions Not Included” isimli Meksika yapımdan uyarlanan Sen Benim Herşeyimsin 9 Aralık’ta vizyona girecek!

Sen Benim Herşeyimsin Fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.