A101 çalışma şartları neler? A101 personel maaşları ne kadar? A101 iş başvurusu nasıl gerçekleştirilir? A101 çalışan yorumları ve detaylardan bahsedeceğiz.

A101 2008 yılında 121 mağazayla faaliyete geçmiştir. Geçmişte perakende sektöründe yer alan kişiler tarafından kurulmuştur. Ve kısa sürede birçok kişiye iş imkanı sağlamıştır.

A101 Çalışma Şartları 2017

A101 çalışma şartları hakkında mağaza çalışma süreniz 9 saati bulur. Ancak ekstrem durumlarda personel eksikliği, yoğunluk vb. çalışma süreniz artabilir. Özellikle mağaza sorumlusu iseniz genelde işleriniz geç biter.

Okumadan Geçmeyin: İşkur Kayıtlıların Perakende Sektöründe Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Markette çalışma kolay bir iş değil, sürekli tempolu bir çalışma disiplini ister ve birden fazla işte sorumluluğunuz vardır. Akıllara gelen ilk soru fazla çalışınca mesai alıyor muyum? Çalışan yorumlarını incelediğim kadarıyla şirket resmi günler dışında mesai ödemesi yapmıyor. Bunu göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır. ,

A101 Maaşlar 2017

A101 personel maaşları değişmekle beraber işe yeni başlayan bir personel asgari ücret yan haklarla beraber biraz üstü alabilir. Mağaza sorumluları diğer personellere göre 150-200 tl arasında daha yüksek bir ücret almaktadır. Çalışma şaatleri önemlidir. Eksik saatler söz konusu olduğunda bu maaşınıza yansıyacaktır. A101 de kariyer yapabilirsiniz. Sürkilasyon hızı fazladır bununla birlikte kısa sürede yükselebilirsiniz. Bölge sorumluluğuna varan bir kariyer ilerlemesi sağlayabilirsiniz.

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Size en yakın A101 marketinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede sonuç alacağınızı düşünüyorum. Bununla beraber kurumsal siteden de başvuru sağlayabilirsiniz.

*Farklı Şirketlerin Çalışma Şartları ve Maaşları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

[poll id=”2″]