iPhone 8 Fiyatı En Pahalı iPhone Olabilir (resim temsilidir)

Apple her Eylül ayında düzenlediği dünya çapındaki organizasyonuyla yeni iPhone serisini tanıtıyor. Tabi farklı ürünlerde bu tanıtım yer alıyor. iPhone 7 çıkar çıkmaz ilk konuşulanlardan biri iPhone 8 nasıl olacak?

Apple’ın sırrıda bu düşünsenize yeni ürün çıkarmışsınız ama herkes gelecekteki yeni ürünü merak ediyor. Ve bu döngü her yıl böyle devam ediyor. Zaman geçtikçe iPhone 8 detayları da belli olmaya başlıyor. iPhone 8 neden bu merak ediliyor sanırım Apple bu yıl bazı büyük değişiklikler ve sürprizler yapabilir birazcıkta sebebi bu. Ancak bu değişimlerin fiyata pozitif olarak yansımayacağı kesin.

iPhone 8 Fiyatı En Pahalı iPhone Olabilir

Yabancı basında konuşulan konulardan biri iPhone 8 OLED ekran ile gelecek bu tek başına zaten fiyatı yukarı çıkarmaya yeten bir yenilik. LED ekranlara oranla çok daha maliyetli olan OLED ekranlar daha güçlü özellikler ve deneyim sunuyor. Canlı renkler ve siyahın tonları dahil düzey olarak üst segment diyebiliriz.

iPhone 8 Fiyatı 1000 Doların Üstüne Çıkabilir

Bu rakam mevcut satılan en üst ürün olan iPhone 7 Plus 256 GB’tan fazla. Amerika’da iPhone 7 Plus 256 GB 965 dolardan satılıyor. Bu da en yükseği diyebiliriz. Hal böyleyken bizim ülkede Türkiye’de iPhone 8 fiyatı ne kadar olur? Kestirmek güç… Apple tasarımsal olarak da adeta kusursuz bir sunum için çok fazla çaba sergiliyor ve yine konuşulanlardan biri Lumentum şirketi ile yürüttüğü çalışmaların içeriği. Bu konuda fazla bir detay yok ancak birkaç varsayım doğrulama seçenekleri ve görüntülemelerde maksimum üst düzey şeylere sunmak olabilir. iPhone 8 dayanıklılık sınavını da ciddiye almış görünüyor ki alüminyum gövdeli bir model karşımza çıkabilir. Paslanmaz çelik bir çerçevenin kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu malzemelerinde kreatif olarak cam şeklinde sunulacağı konuşuluyor.

iPhone 8 Eylül 2017 tarininde Apple tarafından duyurulması beklenen ürünlerin başında geliyor. Daha önce bu konuyla bağlantılı Apple 2017’de iPhone 7s Plus Pro Modelini Tanıtabilir adlı yazımıza da göz atmanızı öneririm.