Migros part time çalışma şartları, Migros part time çalışma saatleri, Migros part time maaşları, Migros part time iş başvurusu nasıl yapılır? Gibi detaylardan bahsedeceğiz.

Part time çalışmak özellikle öğrenciler için iyi bir seçenektir. Hem okullarını aksatmamak hemde ihtiyaçlarını karşılamak için uygun saatlerde çalışabilmeleri için bazı şirketlerin sundukları part time iş imkanından faydalanabiliyorlar. Bu şirketlerden biri de uzun yıllardır part time çalışan alan Migros‘tur.

Migros Part Time Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Migros Part Time Çalışma Şartları 2017

Migros part time çalışma şartları konusuna değinirsek önce pozisyon önemli Migros kasiyer part time ve Migros tezgahtar part time olarak işe başlayabiliyorsunuz. Bu da iş kolunuzun detaylarını belirliyor. 4 saat çalışma saati olsa da bu durum bazen değişkenlik gösterebilir. Hafta da bir günde ful gidiyorsunuz.

Okumadan Geçmeyin: İşkur Kayıtlıların Perakende Sektöründe Çalışma Şartları ve Maaşlar 2017

Kasiyer mağaza genelinden prim alırken tezgahtar için reyon kategorisi belirleyici olabiliyor. Eğer çok yoğun ve tempo aramıyorsanız kasa sizin için uygun olabilir. Tabi yoğunluk aramıyor derken şunu kastediyorum. Yük taşıma, reyona dizme, depo kontrolü vb. durumlar. Kasiyer de yoğun olarak çalışabilir. Tezgahtar daha serbest olabilirken kasiyer yerinden kıpırdayamaz. Bu detaylar önemli kendinize uygun olan iş kolunu seçmeniz işinizi kolaylaştırır.

Migros kariyer fırsatları

Migros Part Time Maaşlar 2017

Migros part time maaş konusu çalışma saatlerine göre değişmekle beraber asgari ücretin yarısına oranla bir para alırsınız. İlk başta başlayan ile bir süredir çalışanın maaşları farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra ssk zaten var ve prim olayından yukarıda bahsettik. Yol ücreti ve çek detayları part time için değişkenlik gösterebilir. Kesin bir bilgi vermek istemiyorum ancak son bildiğime göre ful timeların aldığı çekin yarısı alışveriş çeki olarak verilebiliyordu. Ancak sonraki dönemde bu kalkmış olabilir. Bildiğiniz gibi Migros yatırım şirketinden Anadolu grubuna geçti.

Migros Part Time İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer sitelerinde Migros iş ilanlarını görebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Migros’tan da bir resim ile beraber başvurunuzu yapabilirsiniz. Süreç genelde hızlı işliyor ancak yine alım politikasına göre değişebilir. Yine Migros’un kurumsal sitesinden de başvuru sağlayabilirsiniz.

! Göz Atmanız gereken Migros ile ilgili yazılar aşağıdadır.

Migros Tic. A.Ş. Çalışma Şartları Maaşlar 2016

Migros Kasiyer Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

[poll id=”2″]