Şok 5000 Kişiyi İşe Alacak!

Geçtiğimiz günler Esenyurt’ta bir mağaza açılışına katılan Yıldız Holding yönetim kurulu başkanı Murat Ülker 2017 yılında yeni Şok Marketleri açılacağını ve en az 5000 kişiye iş imkanı sağlayacaklarını açıkladı.

Şok Marketlerle ilgili tamamen müşterilere yönelik her şeyin bulunduğu ve ideal fiyattan satıldığı bir yer olarak bahseden Ülker, insanlar istediğiniz kolayca buluyorlar ve güzel geri dönüşler alıyoruz bundan memnunuz dedi. Mağaza açmaya devam edeceklerini ve istihdama katkıda bulunacaklarını da yineledi.

Şok 5000 Kişiyi İşe Alacak

2017 yılı içerisinde Şok Marketlerinde 5000 kişiye istihdam sağlanması hedefleniyor. Bu süreç aslında devam eden bir süreç yeni değil. Özellikle iş arayanlar bulundukları en yakında Şok Market iş ilanları üzerinden ya da online olarak Şok’un kariyer bölümünden kolayca iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Sirkülasyon hızlı olduğu için süreç hızlı kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Göz Atmalısınız! Şok Market Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016

Alınan geri dönüşler sonrasında merkez mağazada yöneticiyle yapılan karşılıklı mülakat sonucunda işe alımla ilgili kararı öğrenebilirsiniz. Yani işe alım süreciniz pozitifse o odadan sizden istenilen belgelerle dışarı çıkarsınız. Sonrasında evrakları tamamlayıp tekrar mülakat yaptığınız kişiye götürürsünüz ve durum resmileşir. Market işi temposu çok yoğun ve sirkülasyonu çok hızlı bir iştir. Kariyer hedefleyenler ortalama 1 sene içerisinde mutlaka ciddi derecede ilerleme kaydederler. Tabi ki bu tarz küçük marketleri büyük Gros marketler gibi düşünmemelisiniz herkes her işi yapar.

! Şok Mağaza Sorumlusu Ne İş Yapar?