the-strain-sezon-finali-hakkinda

Spoiler vermemeye çalışacağım tabi ki ama ufak imalar olabilir. The Strain izleyiciyseniz ve The Strain 3. sezon 10. bölümü izlemediyseniz sonra buralara uğrasanız daha iyi olabilir.

Bilmeyenler için hemen söyleyelim. The Strain 4. Sezon onayını aldı. 2017 Temmuz, Ağustos belki Ağustos sonu olabilir yeniden karşımıza çıkacak.

Hikaye Kendini Tüketmeye Başlayabilir

Sürekli bir kovalamaca ve efsaneler derken bir sezon daha geçti gitti. Master tüm planlarını bir bir hayata geçirirken bizimkiler önce bir efsaneler kitabıyla vakit geçirdiler sonrasında da Strigoi savaşlarıyla. Palmer artık son kozunu oynamaya kararlı. Bu düzen ve güçsüzlük canına tak etmiş durumda. Eichorst ise her zaman ki gibi kibri ile birlikte cirit atıyor. Ancak 9. bölümde baya bir hırpalanmıştı bakalım sonu ne olacak.

Abraham ekibi bir araya toplamakta kararlı. Fet ve Eph kavgasının sonu yok özellikle Dutch, Eph yakınlaşması tuz biber ekti Fet, Eph’i bir kaşık suda boğmaya kararlı.

Şimdi 3. Sezon finalini izleyince 4. sezon için biraz umutsuz oluyor insan gerçi bıraktığı son merak uyandırıcı olabilir ama tezatlıklar var bunlara en azından bu yazıda girmeyeceğim. Sanırım 4. sezon da kaçanlar artık kovalamaya başlayacak. Strigoi’ler insanlardan üstünlüğü almakla yetmeyecek hükme başlayacaklar. Tabi bu populasyon kanla beslenen strigoil’ler insanlar bitince ne yapacak yoksa hiç bitmeyecek mi göreceğiz ama çil yavrusu gibi yok edicilerden bahsediyoruz.

4. Sezonun Yıldızı Zach Goodweather Olabilir

Zac sezon finalinde yaptığı hamleyle her şeyin ve herkesin kaderini değiştirdi. Şüphesiz buna en çok sevinen Eichorst ve Master oldu. Master’ın Eph’e onun içinde karanlık bir taraf demesi ve potansiyelinin inandığını söylemesi ironikti. Bunu daha önceki bölümlerde Master söylemişti. Sadece finalde söylenmiş bir şey değil.

Ve son olarak akıbetini merak ettiğimiz Augustin ‘Gus‘ Elizalde diziden çıktı mı ne oldu o da 4. sezona kaldı. Finalde kendisini göremedik.