Carrefour maaş, Carrefour yönetici maaşları, Carrefoursa yönetici adayı maaşı ne kadar? Carrefoursa çalışma sistemi nasıl? Carrefoursa çalışmak istiyorum gibi istiyorum gibi soruları mercek altına alacağız.

Fransız bir zincir mağaza Carrefour ülkemizde Sabancı ortaklığı ile “sa” uzantısını alarak Carrefoursa olmuştur. Rekabetçi bir yapıya sahip olan Carrefoursa yıllarca Migros ile sektör liderliği için ciddi bir yarışa girmiştir. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan Carrefoursa binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır.

Carrefoursa Çalışma Şartları  2016

Carrefoursa çalışma şartları bakımından yoğun bir tempoya sahiptir. Personelden yöneticiye herkes yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Çünkü gıda sektörü inanılmaz hızlı tüketilen ve sürekli yenilenmesi ve takibi yapılması gereken bir sektördür. Carrefoursa çalışma şartları zaman olarak 8,5 – 9 saat çalışmayı öngörür. Çok büyük oynamalar olmasa da zaman zaman bazı durumlarda biraz farklılıklar olabilir. Carrefoursa, Migros gibi hem büyük mağazalara hem de mini mağazalara sahiptir. Büyük mağazada çok daha fazla personel çalışırken Mini Mağazada Müdür, Müdür Yardımcısı, Master ve Çalışanlar gibi bir sıralama vardır. Bu da bize Şok Market Çalışma Şartları ve Maaşlar 2016 yazımızdaki benzer bir sistemi ortaya çıkarır. Bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Carrefoursa vardiyalı bir sistemde çalışır. Çalışanlarda bu şekilde farklı saatlerde dönüşümlü olarak çalışırlar.

Carrefoursa Maaşlar 2016

Carrefoursa maaş baremleri değişmektedir. Saat ücreti önemlidir. Ancak yeni giren personel asgari ücret gibi bir rakam alır. Tabi yöneticilerin maaşı daha yüksektir. Çalıştığınız mağaza, mağaza performansı, kıdem bunlar maaşınıza etki eder. Carrefoursa yönetici maaşları Müdür 2500+ TL alırken Müdür Yardımcısı 1650+ TL gibi rakamlardan başlar. Carrefoursa kariyer imkanları sunmaktadır. Özellikle yöneticilerle aranız iyi olursa ve işi öğrenirseniz yukarıya doğru yükselme şansınız vardır. Carrefoursa yönetici adayı maaşı asgari ücretin biraz üstündedir.

Carrefoursa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online olarak kariyer sitelerinde Carrefoursa’ya başvurabilirsiniz. Ancak şubelerinden de başvurmanız mümkündür. Eğer hızlı bir geri dönüş almak istiyorsanız size en yakın Carrefoursa’dan başvurunuzu gerçekleştirin.

[poll id=”2″]