Hikayeyi değiştirdiler kafaları allak bullak ettiler çok iyi bir ilk 4 sezondan sonra saçmalayınca ee kanalda bir yere kadar dedi ve comic-con’da nihai sonuç açıklandı.

Teen Wolf 6. Sezon Final Sezonu Olacak

MTV’nin en sevilen yapımlarından biri olma özelliğini senelerdir taşıyan Teen Wolf’tan maalesef kötü haber geldi. Kanal, dizinin altıncı sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağını duyurdu ve bu haberin ardından yeni sezon fragmanını servis etti.

Konuyla ilgili San Diego Comic-Con’da konuşan showrunner’ı Jeff Davis, ‘Üzgünüz karardan dolayı ama hayranlarımızla son kez buluşma şansı bulduğumuz için sevinçliyiz. Bunun son sezon olduğunu anladığımızdan beri tüm eski ilişkileri yeniden bir araya getirmeye çalışıyoruz. Kesinlikle Peter Hale’i istiyoruz. Gelecek bölümler için heyecanlıyız.’ dedi.

teen-wolf-final-sezonu
Teen Wolf 6. Sezon Final Sezonu Olacak

Açıkçası hiç şaşırmadığım bir son ben Teen Wolf dizisini sonradan duymuş, ön yargı ile yaklaşmış ancak izledikçe sevmiş biriyim. Hiçte 13-14 yaş seviyesi falan değil, güçlü bir hikayesi olan kurgu idi. Ama geçen sezon o kadar baydılar ki bir de üstüne uzun bir ara verdiler iyice sıvamış oldular.

Teen Wolf Final Sezonu 6. Sezon Fragman

Güncelleme 1 Şubat 2017

Teen Wolf Final Sezonunda Sona Doğru

Final sezonunun daha durağan ve duygusal geçmesinin aslında bir sebebi var bunu biraz duyurmuştuk önceki haberlerde. Stiles Stilinski (Dylan O’Brien) film çekimleri için dizi setinden baya bir uzak kalacak ve sonlara doğru ortaya çıkacak demiştik. Bu da senaryoyu haliyle etkileyen faktörlerden biri. Son birkaç bölümdür; 6. Sezon 8. bölüm ve sonrası bugün yayınlanan Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm ile duygular tavan yaptı diyebiliriz.

Tabi olaydan haberi olmayan geniş fan kitlesi de var onlar daha etkilenmiş durumda ancak bu gidişat zaten geçtiğimiz aylarda düzenlenen Comic Con’da duyurulmuştu.

Teen Wolf Mid Season Finale

Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölümle Mevsim Finali – Ara Sezona Girdi

Teen Wolf sarsıcı bir bölümle ara sezona girdi. Şüphesiz yazarların Stiles üzerindeki güçlü etkisi bu bölümde çok güçlü bir şekilde izleyiciye geçti.

Okumadan Geçmeyin: Supernatural 13. Sezon Hakkında Bilmen Gereken Her şey Bu Yazıda