Teen Wolf 6. Sezon 10. bölümle sezon arasına girdi. Teen Wolf devam edecek mi? Teen Wolf ile ilgili gelişmelerden bahsedeceğiz.

Teen Wolf 6. Sezon ile ilgili genel bir değerlendirmeden çok ara final bölümünden yola çıkarak birkaç yorumda da bulunacağım. Öncelikle Teen Wolf izleyicisiyseniz bu haberin devamını okumadan aşağıdaki iki haberi okuyun ve sonra tekrar bu habere dönün.

Kaçınılmaz Son: Teen Wolf İptal

Teen Wolf Final Sezonu Başladı

Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm Ara Final İncelemesi 

Öncelikle çok detaylı spesifik bir inceleme olmayacak. Önceki haberlerden de bahsettiğim gibi bu yıl final sezonu olmasına rağmen başrollerden biri olan Stiles Stilinski (Dylan O’Brien) karakterini çok az gördük. Bunun sebebi Dylan O’Brien‘ın film çekimlerinde olması. Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm‘de Stiles karakteri tam anlamıyla geri dönerken o bildiğimiz Stiles hareketleri ve tepkilerini görmek güzeldi. Ancak her şey o kadar hızlı yine geçiştirildi ki önemli gelişmeleri birkaç cümle ile duyar olduk.

Tam birleştiler derken yine ayrılmaları izleyicide ne etki yapacak bilmiyorum ama pekte başarılı kurgulanmışa benzemiyor. Bu yılın şüphesiz iki yıldızı var: Lydia Martin karakterine hayat veren Holland Roden ve Liam Dunbar karakterini canlandıran Dylan Sprayberry bu ikisinin oyunculukları gayet iyiydi. Lydia zaten çok önemliydi  ama bu yıl en azından teraziyi götüren kişi diyebiliriz.

Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm’den bir kare Liam Dunbar (Dylan Sprayberry )

Teen Wolf 6. Sezon 10. Bölüm incelemesi dedik ama dediğim gibi genelden bir değerlendirme tadında ilerliyorum. Duygu geçişleri Stiles ve Lydia hariç berbattı. Onca süre devam eden gelişmeleri birkaç sahne ile sonlandırmak hayal kırıklığı yarattı. Scott zaten şamar oğlan muhtemelen alfalığı Liam‘a kaptıracak gibi gözüküyor. İyice gözden düştüğünü söyleyebilirim. Bu gözden düşüş genel itibariyle yoksa günü kurtaran adam oldu ama bu zamana olan gidişatta göze çarpan yegane şey Liam‘ın yükselişi görünen o ki bu yükseliş devam edecek.

Stiles: Artık her şey değişti… Lydia Martin (Holland Roden)

Teen Wolf 6. Sezon Arası Ne Zaman Bitecek?

Teen Wolf 6.  Sezon Final Bölümleri Ne Zaman Başlıyor?

Teen Wolf 6. Sezon Son 10 Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sorulardan anlaşılacağı üzere bu kalıcı bir son değil. Ekip Gelecek yaz 10 bölüm daha yayınlanacağını duyurdu. Tarih şuan için ucu açık ama birkaç teoride bulunursak Teen Wolf önceki sezonlarda Haziran sonu yayınlanıyordu ancak şimdi ne yaparlar belli olmaz. Ağustos’da da yayınlanırsa şaşırmam. Teen Wolf 6. Sezon son 10 bölümüyle izleyicilerle önümüzdeki yaz mevsiminde buluşacak.

Okumadan Geçmeyin: Supernatural 13. Sezon Hakkında Bilmen Gereken Her şey Bu Yazıda