Teen Wolf 6. Sezon başladı. Şüphesiz dizinin hayranları büyük bir burukluk içerisinde çünkü bu sezon ayrıca Teen Wolf final sezonu olma özelliğini taşıyor.

MTV’nin başarılı fantastik gençlik dizisi Teen Wolf aslında çok iyi bir başlangıç yapmıştı ve 5. sezona kadar iyi bir ritmi vardı. Diziden kopmalar başlayınca, senaryoda ciddi rotasyonlar yapılmaya başlanınca reytingleri düştü ve kaçınılmaz son MTV tarafından iptal edildi.

Bu konuyla ilgili bir yazı yazmıştım “Kaçınılmaz Son Teen Wolf İptal” iptale götüren sebepler ve hiç şaşırmadığımı belirten göz atmayı unutmayın.

Teen Wolf 6. Sezonuyla İzleyiciye Veda Ediyor

Peki final sezonunda bizleri neler bekliyor? Bu konuyla ilgili içeriden bir açıklama geldi. Teen Wolf dizisinin yapımcısı Jeff Davis izleyiciye iyi bir final deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz dedi. Stiles karakteri ile ilgili birçok şeyi keşfedeceğimizi de sözlerine ekleyen Davis, Stiles bu sezon çok sarsıcı şeyler yaşayabilir, geçmiş odaklı bir şeyler düşünüyoruz gibi imalarda bulundu. Bu sezonu özellikle Stiles odağında izleyebiliriz bu nasıl olacak gelecek bölümlerde göreceğiz.

derek-hale-teen-wolf-final-sezon
Derek Hale geri döner mi bilinmez ama onu görürsek bu harika bir haber olur!

Şüphesiz en çok merak edilen konulardan biri Derek Hale karakterini canlandıran Tyler Hoechlin diziyen dönecek mi sorusunun cevabını bulmasıydı. Ortada hiçbir şey yoktu yine hiçbir şey yok. Gelecekte sürpriz olur mu hep birlikte göreceğiz.

Okumadan Geçmeyin: Supernatural 13. Sezon Hakkında Bilmen Gereken Her şey Bu Yazıda