outcast-inceleme
Outcast Dizisi İnceleme

Bu kategoride dizi haberlerinin yanı sıra yabancı dizi incelemeleri de yapacağım. Bu inceleme bir ön bakış konu değerlendirme şeklinde olacak. Spoiler vermemeye özen göstereceğim.

İlk olarak Outcast dizisini seçtim. İlk sezonu bir süre önce biten dizisin gerilim, korku alanında başarılı bir iş çıkardığını söylemek istiyorum.

Outcast Dizisinin Konusu

Kyle Barnes sorunlu bir çocukluk geçirmiş ve bunun etkisinde kalmıştır. Annesi bir gün bilinmeyen bir sebeple çılgına dönüp Barnes’a ciddi problemler yaşatmaya başlayınca olaylar bir yerde patlak verme noktasına gelmiştir. Aradan zaman geçer Barnes umursamaz kendi halinde bir yaşam sürmeye çalışırken üvey kardeşi Megan Holter ona sahip çıkmaya çalışır ama polis olan eşi bu durumdan rahatsızdır.

outcast
Outcast 2. Sezon 2017 yılında yayınlanacak

#Kyle geçmişindeki sorunlarından arınmış en azından geride bırakmış bir şekilde mutlu bir evlilik yapar ama geçmişte annesinin başına gelen şey bu sefer karısının başına gelmiştir ve kızı tehlikededir. O gün büyük bir olay yaşanır tek gerçeği bilen Kyle ve küçük kızdır. Ancak ortaya çıkaran resimde Kyle hiç ummadığı bir suçlamayla karşı karşıya kalır ve evliliği biter. Mecburen büyüdüğü o eve dönmek zorunda kalır.

Dizi burada başlıyor Kyle zaman geçtikçe geçmişte yaşananların aslında bir tesadüf ya da hastalık olmadığını direk olarak annesinin ve karısının saldırıya uğradığını anlıyor.

Ona böyle sesleniyor saldıranlar: Outcast! Dışlanmış!

İlk sezon parçaları yerine oturmaya çalışırken son derece hareketli ve keskin bir sezon finali yapmıştır. Şüphesiz ikinci çok daha iyi olmasını bekliyorum. Eğer gerilim, korku türünde dizileri seviyorsanız Outcast iyi bir deneyim olabilir.

Outcast Dizisi Hakkında Birkaç Bilgi

  • İMDB Puanı 7.7
  • İlk Sezon 10 bölümden oluşmuştur.
  • İkinci sezon 2017 yılında gelecek
  • Sezon finali yayınlanan bölümün İMDB puanı 8.7
  • Dizinin başrollerinde Patrick Fugit, Philip Glenister, Wrenn Schmidt var.
  • Tür olarak fantastik gerilim, korku öğeleri barındırıyor.
  • Outcast, The Walking Dead yaratıcıları tarafından kaleme alınmıştır.

Outcast Dizisinin fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.