Tulum, en şık ve asil giyim ürünlerindendir. Zarafeti ve şıklığı ile çok beğenilen tulumlar, tek parça olması ve rahatlığıyla tesettürlü hanımların da en sevdiği parçalardan.

Fakat tesettürlü kadınlar için tulum seçmek zor bir iş. Çünkü tulumlar genellikle dar kesim olarak üretiliyor ve piyasadaki modeller muhafazakar giyime uygun olmaktan çok uzak.

Tesettür giyimde tulumlar vücut hatlarını belli etmemeli ve iç göstermeyen kumaşlardan üretilmeli, ayrıca paça boyları da çok kısa olmamalı. Bu kriterleri merkeze alan Zulays.com’un tesettür giyime yeni bir soluk getiren anlayışıyla üretilen tulumlar, her yaş ve her tarzdan tesettürlü hanıma hitap edecek nitelikte. İsterseniz tek renk isterseniz desenli olan Zülays tulumlar; abiye, günlük ve spor olmak üzere her stile uygun.

Giydiğinizde hem çok rahat hem de şık hissedeceğiniz Zülays şifon genç tesettür tulum modelleri, farklı desenleri ve özel kumaşıyla göz dolduruyor. Bu özel kumaş sayesinde iç göstermeyen, aynı zamanda terletmeyen şifon tulumlar hem günlük hem abiye olarak kullanılabilir. Yine kumaşının yapısı gereği kırışmayan ve ütü istemeyen bu tulumlar, geniş paça ve dökümlü model oldukları için rahatlığın doruk noktasıdır. İsterseniz altına topuklu ayakkabı giyerek kombinleyebileceğiniz tulumların üstüne uzun pardösü giyebilirsiniz. Bu şekilde klasik tarza yaklaştıracağınız bu ürünleri daha spor göstermek istiyorsanız beyaz spor ayakkabı ve midi trençkotlarla da kombinleyebilirsiniz. Her tarza yakışan bu rahat ve şık tulumları üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Tulumlarda Renk Çeşitleri

Eğer daha dar kesim bir tulum modeli arıyorsanız karşılığını yine Zulays.com’da bulacaksınız. Bedene oturmadan sizi saran Zülays’ın düz tulumları özel günlerinizde rahatlıkla giyebileceğiniz aerobin kumaştan yapılıyor.

Astarsız olmasına rağmen asla iç göstermeyen bu zarif tulum modelleri, tam da bu yılın trend renkleri olan gül kurusu, su yeşili, kot mavisi gibi canlı renklerde üretilmiş. İsterseniz vizon ve camel gibi daha pastel renkleri de bulunmakta. Siyah rengi de çok asil duran bu tulumları günlük kullanımda babet ayakkabılarla, özel günlerinizde de stilettolar ya da bootielerle kombinleyebilirsiniz. Zülays’ın düz tulum modelleri klasik tarzın zarafetini yansıttığı için üzerlerine klasik kesim ceketler çok yakışacaktır.

Daha spor ve rahat giyimi tercih ediyorsanız Zülays’ın genç tesettür spor giyim ürünlerini de inceleyebilirsiniz.